Головна » Як стати багатим? » Домашня коптильняДуже давно взяли у знайомих, які придбали коптильню - на деякий час. З тих пір дуже захотілося мати свою домашню коптильню , А в продажу не було. Зробив знайомий.

Домашня коптильня

З тих пір Копча продукти собі і своїм друзям. Мені коптильня обійшлася в 200 рублів.

Коптильня розміром з відро. Зварена з нержавійки. Ставиться на газову плиту. На дно насипаються тирса (я сиплю від фруктових дерев, можна дуб, але не хвойні). Диму немає. Кришка опускається в жолоб з водою (гідрозатвор), гаряче повітря виходить, а всередину не надходить. Витрата тирси - 100-грамовий стакан на одну закладку продуктів.

Риба коптиться хвилин 40, м'ясо і птиця - 2-3 години. Якщо врахувати, що курка (у нас з птахофабрики) коштує 42 рубля за кілограм, а копчена - 85 і вище; горбуша свіжа - 55 рублів, а копчена - 80, то це непоганий бізнес для поповнення домашнього бюджету. Друзі призводять до нас замовників. Я беру з них 10 рублів за 1 кг продуктів, одна закладка - 6-8 кг. За день я можу зробити 4-5 закладок.
Далі рахуйте самі.

Якщо, звичайно, робити в промислових масштабах, то це податкові органи, санепідемстанція, держпожнагляд, а й коптильні можна збільшити. А якщо не афішуючи, чисто по-домашньому, то 4-5 тисяч до сімейного бюджету можна мати, не напружуючись. Плюс продукти (не всі платять грошима. Деякі й продуктами, особливо якщо м'ясо, або кури - свої).

Ще:

Коптильня - джерело прибутку